Skip to main content
دسته‌بندی نشده

حضور رییس بسیج رسانه خراسان رضوی در تحریریه روزنامه صبح امروز/تشویق خبرنگاران به مشارکت در جشنواره ابوذر

By 30 آذر 1402No Comments

رییس بسیج رسانه خراسان رضوی با حضور در جمع اعضای تحریریه روزنامه صبح امروز جوانب جشنواره ابوذر را تشریح کرد.
مهدی شاد ضمن تشویق خبرنگاران برای مشارکت در این جشنواره از تلاش تیم اجرایی تشکر و اظهار کرد: تلاش مان این است که در جشنواره امسال نسبت به سال قبل از نظر کمی و کیفی حرکت رو به جلو داشته باشیم.او خاطرنشان کرد: هدفمان از برگزاری جشنواره معطوف کردن توجه‌ها به یک نقطه کانونی است.
شاد همبستگی تحریریه صبح امروز با کار جمعی را بسیار ارزشمند دانست و افزود: با اینکه عده‌ای موضوع اقتصاد فرهنگ را مغموم می‌دانند، باقی ماندن تان روی ریل موفقیت مرهون همین همدلی است.
دبیر هفتمین جشنواره ابوذر در همین خصوص عنوان کرد: ما نمی‌خواهیم جشنواره فقط رقابتی باشد لذا برای مشارکت و هم افزایی بیشتر بر آن شدیم دیداری با اصحاب تمام رسانه‌های مشهد داشته باشیم.
فاطمه سهامی درباره هیات داوران نیز اظهار کرد: تلاش کردیم هیات داوران را بر خلاف دوره‌های پیشین خیلی زود اعلام کنیم و در جشنواره امسال تقریبا زمان زیادی بین آغاز جشنواره و اعلام اسامی داوران فاصله نیفتاد.
او درباره ترکیب میزهای تخصصی داوران در جشنواره گفت: علاوه بر توجه به ظرفیت‌های جدید استانی که از امسال در جشنواره ابوذر برای داوری جدی‌تر مدنظر قرار داده‌ایم، ترکیب داوران از لحاظ خط فکری، فنی به معنای اولویت دادن به فرم یا به محتوا و جغرافیایی مورد توجه بوده است.
سهامی نیز هدف از برگزاری جشنواره را توجه دادن رسانه‌ها به شبکه مسائل مشهد در سطح کلان عنوان کرد.

 

×